MÖBLER / Bord / Slagbord 17067184
nr 1706 7184
Slagbord
1800-tal, bemålat bredd 101 cm, Bredd: 31 cm + 2 uppfällbara klaffar om 56 cm, Höjd: 77 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juni 2025
kl 20:40:25
28/5 18:57:06